Particulier te Menaam

84% warmtewering

Bij deze particuliere woning hebben wij de ramen voorzien van de hoogwaardige LLumar NHE 1020 BR ER HPR Helios, een warmtewerende bronzen folie welke aan de buitenzijde van het glas is aangebracht.


Deze buitenfolie is speciaal ontwikkeld om zonnewarmte effectief te weren en tegelijkertijd een stijlvolle bronzen uitstraling aan de woning te geven. Door de plaatsing aan de buitenkant wordt een groot deel van de zonnestraling al tegengehouden voordat deze het glas kan opwarmen. Dit zorgt voor een merkbaar koeler binnenklimaat tijdens warme dagen, minder hinderlijke schittering en een aangenaam wooncomfort. Daarnaast helpt de folie bij het filteren van schadelijke UV-straling, waardoor meubels, vloeren en interieur beter beschermd blijven tegen verkleuring.

Tevens heeft folie een CE markering.

Het resultaat is een nette afwerking, een verbeterde energie-efficiëntie en een comfortabele leefomgeving, zonder dat er ingrijpende aanpassingen aan de woning nodig zijn.

Het resultaat

Eigenschappen warmtewerende raamfolie

Warmtewering

84% op dubbelglas

UV-wering

> 99%

Energiebesparend

Lagere kosten

Garantie

Tot 10 jaar

Over het product

door Rani Man 10 maart 2025
Uw oplossing voor een comfortabel binnenklimaat! Bent u op zoek naar een effectieve manier om uw pand koel te houden en tegelijkertijd energie te besparen? Bij Man Protection uit De Rijp bent u aan het juiste adres! Met meer dan 40 jaar ervaring zijn wij dé specialist in hoogwaardige zonwerende raamfolies. Of het nu gaat om kantoorgebouwen, winkels, overheidsinstellingen, monumentale panden of scholen, wij bieden graag oplossingen op maat!