
Mode Mary te Den Haag
99,9% UV-wering
Bij Mode Mary in Den Haag hebben wij de etalageruit voorzien van hoogwaardige UV-werende glasfolie.
Dankzij de folie wordt de verkleuring van geëtaleerde producten aanzienlijk vertraagd, met een UV-filter die maar liefst 99,9% van UVA- en UVB-straling tegenhoudt.
Zoals op de foto’s te zien is, blijft de doorkijk door de etalage volledig behouden, terwijl de producten optimaal beschermd blijven. Onze glasheldere folie combineert bescherming met een helder en stijlvol zicht naar binnen.
Eigenschappen UV-werende raamfolie


UV-wering
99,9%

Vertraagt verkleuring
Behoud van kwaliteit

Glashelder
Optimale doorkijk

Garantie
5 jaar
Over het product

door Rani Man
•
30 januari 2025
Bescherm wat waardevol is met onzichtbare kracht! Bent u op zoek naar een effectieve oplossing om uw interieur te beschermen tegen schadelijke UV-straling? Kies voor UV-werende raamfolie van Man Protection uit De Rijp. Wij leveren niet alleen hoogwaardige folies, maar bieden ook professionele installatie door onze ervaren, VCA-gecertificeerde specialisten. Zo bent u verzekerd van een perfect resultaat.
