
85% warmtewering
Voor het Alrijne Ziekenhuis in Leiden hebben we bij de gevelkozijnen van het OK-complex warmtewerende folie aan de buitenzijde aangebracht.
De folie helpt de instraling van zonnewarmte te beperken en draagt daarmee bij aan een aangenamer binnenklimaat.
Tegelijkertijd blijft de natuurlijke lichtinval behouden, zonder dat het karakter van de gevel wordt aangetast.
Vanwege de hoogte en de locatie van de gevelkozijnen is de folie met behulp van een hoogwerker professioneel aan de buitenzijde aangebracht. Een nauwkeurige uitvoering was hierbij essentieel, zeker gezien de omgeving van het operatiekamercomplex.
Onze hoogwaardige folie houdt maar liefst 85% van de warmte tegen, blokkeert meer dan 99% van de schadelijke UV-straling en vermindert hinderlijke schittering. Daarnaast is de folie voorzien van een speciale Helios-coating met vuil- en waterafstotende eigenschappen, waardoor de ramen langer schoon blijven.
Het resultaat
Eigenschappen warmtewerende raamfolie

Warmtewering
85% op dubbelglas

UV-wering
> 99%

Energiebesparend
Lagere kosten

Garantie
Tot 10 jaar
Over het product

Bij dit project is warmtewerende raamfolie toegepast. Deze folie houdt hitte en UV-straling buiten, zorgt voor een aangenamer binnenklimaat en bespaart energie – zonder in te leveren op lichtinval of uitzicht.


